11. Noční povyražení

21. květen 2012 | 21.37 |

Dlouho jsem nic nenapsal.

Něco se totiž stalo :) . A mám dilema zda vyprávět to, co se mi děje teď nebo pokračovat v mém vyprávění. Ale tento blog měl být o krátkých historkách ze života, které se dají přečíst samy o sobě. Takže bych mohl povídat o něčem "aktuálním".

Tak pojďme do toho.

Měli jsme třídní sraz. Máme ho jednou za čas, nic pravidelného, ale teď jsme se viděli asi po roce. Nutno podotknout, že s jednou spolužačkou jsme kdysi "něco" měli (měli jsme jedno rande, které bylo dost nejisté a ani už si dnes nepamatuju, co jsme dělali... vlastně, šli jsme do kina, ale vůbec netuším na co). A to bylo vše.

Zajímavé je, že se mi vždycky líbila i přesto, že je tlustá. Není "při těle", už vůbec nemá "pár kilo navíc", ale je vyloženě tlustá. Rozkydlá, s břichem a silnými stehny. Ale prostě mě vždycky rajcovala a to na "baculky" nijak extra nejsem.

Má hrozně hezkou tvář a vlasy a prostě něco v sobě. Každopádně tahle spolužačka na tom srazu byla a ačkoli to bylo zezačátku dost rozpačité, dal jsem se s ní během večera do řeči. Po pár pivech a drincích jde všechno lépe.
Docela jsme se hodně bavili, sem tam jsme se dotkli, dali jsme si i opileckou pusu, ale spíš to bylo takové "hihi,haha".

Pak se třída přesunula na diskotéku, to už jsme víceméně soukromničili. Nutno podotknout, že to je pro mě dost nový zážitek - nikdy jsem takhle s nikým neflirtoval, dá-li se tomu říkat flirt.

Na diskotéce už jsme to rozjeli ve velkém, docela jsme se líbali a tak. Bylo to bezva, po dlouhé době. Hned mě napadlo, jestli chce vztah, ale bylo mi jasný, že ne. A možná by to ani nešlo, máme oba dost jiné zájmy a tak.
V průběhu večera mě zatáhla na záchod, což bylo trošku divné. Sedla si na mísu a začala močit (můj druhý zážitek s močením - o tom prvním MOŽNÁ napíšu, je dost... no, mohl bych vás odradit od čtení mých historek). Byl jsem dost opilej, takže mi to bylo jedno, ale i tak.
Zeptala se, jestli ji nechci utřít. Docela jsem chtěl, ale styděl jsem se. V tu chvíli se na záchodek začala dobývat nějaká jiná dívka, tak jsme se smíchem vyrazili ze dveří a pokračovali v krasojízdě.

Musím se přiznat, že jsem s ní chtěl souložit. Hrozně mě vzrušovala a já ji asi taky (i když to nechápu). Furt mi říkala nějaké sexuální návrhy a já se taky snažil, ale i když jsem byl opilej tak jsem se nedokázal úplně odvázat.

Začal jsem uvažovat nad tím, kam bychom se mohli zašít. Sex na veřejnosti jsem nikdy nezažil a asi bych ani nechtěl. Pozvat domů jsem ji nemohl a ona mě taky ne. Takže jsme nakonec vypadli z diskotéky a hledali "vhodné" místo.
Lavička v parku by byla ideální, ale byla trochu zima a hlavně jsme byli v centru města.
Tak nějak jsem si myslel, že z toho nic nebude, ale i tak mě zklamalo, když mi začala za chůze usínat na rameni. Snažil jsem se ji ještě vzpružit, ale alkohol ji za tu dobu stihl udolat.

Gentlmansky jsem s ní jel až domů a tam ji vyprovodil. Skoro nevěděla o světě, ale i tak mi řekla, že se mnou vždycky chtěla chodit.

Což mi v tu chvíli prakticky doslova vyrazilo dech a nevěděl jsem co jejímu bezduchému výrazu říct. Říká se, že ožralí mluví to, co si myslí. Řekl jsem jí, že se můžeme zase někdy sejít.

A tím to skončilo. Chtěl jsem jí napsat, ale když opadne takové to kouzlo okamžiku, špatně se ve střízlivém stavu něco tvoří. Prostě jsme to prošvihli, škoda. Tedy, štvalo mě to hodně, ale už je to pár týdnů a tak nějak jsem se s tím smířil.

Možná bych jí napsal, kdybych nemyslel jen na sex. Opravdu se mi líbí, ale není to "ta", se kterou bych chtěl chodit. Myslel jsem si, že ona je na tom stejně, ale vypadá to, že ona se mnou by klidně chodila. A nevím, asi jsem zmetek, ale já s ní bohužel ne. Nevím proč

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 11. Noční povyražení snow white 21. 05. 2012 - 21:47
RE(2x): 11. Noční povyražení mujzivot 22. 05. 2012 - 11:25
RE: 11. Noční povyražení bitita®pise.cz 26. 05. 2012 - 19:36
RE(2x): 11. Noční povyražení mujzivot 29. 05. 2012 - 11:22
RE(3x): 11. Noční povyražení bitita®pise.cz 29. 05. 2012 - 21:55
RE: 11. Noční povyražení sayonara®pise.cz 27. 05. 2012 - 11:39
RE: 11. Noční povyražení mujzivot 29. 05. 2012 - 11:20