10. Bro´s before hoe´s

29. květen 2012 | 17.16 |

Chybějící epizoda mého vyprávění, tentokrát opět o V.

Mezi šestnáctým a devatenáctým rokem jsem byl zamilovaný do dívky jménem V. Tato dívka mě okouzlila a uhranula natolik, že jsem v její přítomnosti nebyl schopen racionálního myšlení.

A nebyl jsem tak úplně sám.

Někdy v průběhu střední školy mě napadlo udělat menší akci u nás na chalupě. Já, pár kamarádů a kamarádek. Celé jsem to sice dělal jen kvůli tomu, abych mohl být s V nějaký čas mimo naše tradiční kulisy (město, pokaždé spěchala domů a byli jsme venku jen pár hodin, což mi přišlo krutě málo).

Jedním z účastníků byl i můj kamarád. S V se sice znali, ale ne nijak výrazněji. Tahle moje akce napomohla tomu, že se poznali o něco víc.

V hlavě jsem si představoval nejrůznější scénáře, jak se s V dáme právě na té chlalupě dohromady, nebo minimálně jak si budeme dlouho do noci povídat vepředu na terase.

Nic z toho se nestalo. Místo toho ve mně rostl osten žárlivosti pokaždé, kdy můj Kamarád mluvil s V.

Jestli něco uměla, tak vyvolat v mladých mužích neopodstatněnou žárlivost. Kamaráda taky učarovala a on jí začal nadbíhat.

Sledovat to, mi působilo nekonečná muka. Nikomu jsem se bohužel nemohl svěřit, protože jsem nechtěl přiznat, že mi to vadí. Tak jsem sledoval, jak se spolu baví a smějí a dny ubíhaly.

Vybavuje se mi moment, kdy V dělala Kamarádovi masáž. Větší závist jsem snad v životě nezažil. Obkročmo na něm seděla a masírovala ho. A my ostatní byli u toho, protože se vše odehrávalo v hlavní místnosti chalupy. Všichni se bavili a smáli a já se snažil bavit a smát taky.

Tahle akce započala období řevnivosti mezi mnou a Kamarádem. Byli chvíle, kdy jsem mu chtěl dát pěstí nebo ho poslat do hajzlu. Těch chvil bylo skutečně hodně, ale nakonec mohlo naše pseudonepřátelství skončit dřív, než začalo.

Můj Kamarád vyznal dotyčné lásku. A ona ho odmítla. A já měl tak svou platonickou lásku opět pro sebe. A já hlupák se tenkrát radoval.

K této vzpomínce musím dodat, že s Kamarádem se kamarádíme dodnes, kdežto V jsem roky neviděl. Jak říkají v amerických seriálech - bro´s befor ho´s - kámoši jsou důležitější než buchty.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 10. Bro´s before hoe´s bitita®pise.cz 01. 06. 2012 - 13:53