12. Divoká noc

13. červen 2012 | 11.37 |

Musím se pochlubit s nejnovějšími novinkami :) četli jste o téhle mojí spolužačce? Pro ty, kteří ne, napíšu krátkou rekapitulaci.

Chodili jsme spolu na střední a před maturitou jsme spolu šli na rande, ale nic z toho nebylo. Nedávno jsme měli třídní sraz a tam jsme se po pár drincích líbali, ošahávali apod. Nakonec z toho taky nic nebylo, protože vytuhla, jak se říká.

Ale před pár dny mi napsala na fb. Hned se mi stáhnul žaludek nervozitou, protože napsala "ahoj, nešel bys někdy někam?" Tak jsme se dali "do řeči" a nakonec se dohodli na tom, že se sejdem. Nic ale nebylo jasný, na ničem konkrétně jsme se nedohodli a nevěděli jsme, na čem jsme. Já si lámal hlavu s tím, jestli to myslí jako kamarádskou akci nebo chce pokračovat v tom, co jsme tak hezky načali onehdá večer.

Můj plán byl jasný - alkohol. Ten odbourá zábrany a udělá ze stydlivého trotla (já) a nejisté dívky (ona) draky. To jsem sem myslím nepsal, ale jednou se mi přiznala, že moc kluky nebalí, protože se bojí odmítnutí. Možná to bylo znamení, kdoví?

Tak či tak jsme se sešli někde na zastávce a pak vyrazili do baru "tady kousek". Zas takový kousek to nebyl, ale to neva. Docela jsme se bavili, až jsem byl překvapenej.

V baru jsem se necítil moc dobře, bylo tam pár anarchistů a feťáků, ale okej, proč ne. Tohle ani nemělo být nějaké romantické rande. Možná to nemělo být vůbec rande.

Teď je mi to trochu trapné, ale musím přiznat, že první krok učinila ona. Řekla něco v tom smyslu, že je škoda, že minule tak vytuhla. A já řekl něco v tom smyslu, že to dneska můžeme dohnat. V tu dobu mi hrozně bušilo srdce a potily se mi ruce.
Ale když řekla "to bych ráda" tak už to ze mě skoro spadlo.

Po chvíli z ní vypadlo, že je sama doma. Tak jsme u ťamanů koupili piva a předraženou božkov vodku (nejsem moc na pití, ale bylo to potřeba) a vyrazili k ní.

Kdybych měl komentovat byt, ve kterém s matkou (a jejím přítelem? Nevím) bydlí, asi bych řekl, že byl trochu špinavý. Nijak extra jsem to nezkoumal, ale takový ten rez ve vaně, na záchodě, v kuchyni všude drobky apod.
Musím říct, že jsme se k pití ani nedostali, byli jsme už rozjetí z toho baru.

Nijak to tady nebudu popisovat, ale bylo to super. Jak jsem psal někdy minule, ona je dost tlustá, ale mě vždycky hrozně rajcovala. Nevím proč. Trošku se bránila, když jsem jí chtěl sundat tričko. Nejdřív jsem si myslel, že si to rozmyslela a nic nebude, ale nakonec z ní vypadlo, že se stydí.
Což mi přijde jako děsná pitomost, protože když jsme se spolu chystali vyspat, tak je přece jasné, že mě přitahuje. Hlavně to já bych se měl cítit nejistě :-D! Kdybyste mě viděli, pochopili byste... nic moc hezoun.

No ale nakonec se nechala přemluvit a bylo to bezva. Moje sexuální zkušenosti by se daly spočítat na prstě jedné ruky, ale myslím si, že to byl dobrý sex.
Kondomy jsme nakonec za tu noc spotřebovali tři :) Nikdy bych neřekl, že je to možné, ale je. Ona podle všeho taky byla dlouho sama, takže byla podobně při chuti (uf, to zní jak z nějaký laciný erotický povídky).

A bylo tu supr, opravdu jsem se cítil dobře.

Škoda, že jsem ještě v noci musel vypadnout, protože máma se měla vrátit nějak dopoledne, ale slíbili jsme si, že to musíme někdy zopakovat.

Ráno po vystřízlivění a vyspání jsem si dost lámal hlavu tím, co teď. Nikdy jsem netoužil po podobném vztahu, jestli je to vůbec vztah? Nebo šlo jen o sex? Těžko říct. Chtěl jsem to zjistit, a už jsme se dokonce viděli znovu (tentokrát u nás, díky bohu, že naši jezdí na chatu!), ale moc jsme si toho neřekli. Mluvíme spolu stejně jako dřív, jen spolu spíme. Mám z toho trochu výčitku ale na druhou stranu i velkou radost. A proč vlastně mám mít výčitky, třeba to bere taky tak "lehce".

Ach jo, teď když to píšu, necítím se moc dobře. Vždycky jsem chtěl vztah z lásky a tak, představoval jsem si to jinak. Ale ono je to hrozně silné, ta touha po sexu a prostě po tom dělat si dobře a hlavně dělat JÍ dobře. Doufám, že to bude pokračovat a že si nějak promluvíme co a jak.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 12. Divoká noc márinka 14. 06. 2012 - 08:22
RE(2x): 12. Divoká noc mujzivot 15. 06. 2012 - 11:12
RE(3x): 12. Divoká noc márinka 15. 06. 2012 - 19:51
RE(4x): 12. Divoká noc mujzivot 18. 06. 2012 - 16:59
RE(5x): 12. Divoká noc márinka 21. 06. 2012 - 19:50