13. Víkend v posteli

19. červen 2012 | 15.33 |

Tak pokud někoho zajímá pokračování mého vztahu se spolužačkou ze střední, musím říct, že se nic nezměnilo. Chtěl jsem tak nějak vyzjistit, jak to cítí ona, ale nemohl jsem najít slova, jak se říká. Zároveň jsem nechtěl, aby to znělo jak z amerického seriálu a zároveň jsem si říkal: "sakra, vždyť proč to řešit? užíváme si oba, tak co."

Domluvili jsme se, že spolu budeme celý víkend, takže jakmile naši vytáhli paty z domu, přišla ona. Jak nějaký puberťáci. Ale já tohle jako puberťák nikdy nezažil, takže si to asi užívám teď.

Udělal jsem večeři a dali jsme si víno, bylo to docela fajn, ale možná jsem to trochu přehnal, protože mi přišla dost zaskočená. Ale nevím, do hlavy jí nevidím a zeptat se bojím.

Ale pak jsme šli ven, sednout si na zahrádku do hospůdky poblíž a dali jsme si každý jen dvě piva, takže to bylo v pohodě. Po příchodu jsme si zalehli pod deku a strašně rád bych se podělil o to, co se dělo (taky jsem se s kamarádem lehce podělil včera), ale nechci tady z toho dělat nějaký laciný erotický blog.

Napíšu jen to, že jsme nesouložili, ale i přesto jsme si dlouho dobu dělali vzájemně dobře. Něco takového jsem nikdy nezažil.

Viděl jsem to jen v pornu, a to by mě nikdy nenapadlo, že to člověk může zažít, protože bych nevěřil, že to nějaká dívka bude dělat dobrovolně. A s nadšením (aspoň co mohu posoudit). No prostě extáze, to vám řeknu.

Praktikovali jsme to i další den, tak nějak jsme se nemohli jeden druhého nabažit. Místy mi to přišlo i docela tvrdé, ale asi nám to vyhovovalo oběma.

A pak jsme si společně notovali, jak to bylo fajn. A teda bylo, když teď o tom píšu, musím se usmívat. Dokonce mi i řekla, že si nikdy nemyslela, že bych s ní chtěl něco mít. To je fakt fór.

Musím se přiznat, že se hodně těším, co se bude dít dál. Vypadá to, že je otevřena hodně věcem a možná se mi splní tak touhy, o kterých jsem ani netušil, že je mám :)

A co se pocitů týká, pořád je to tak půl na půl. Nadšení střídá nejistota a tak. Ale poslední dobou převládá nadšení, to vám povím.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 13. Víkend v posteli bitita®pise.cz 03. 07. 2012 - 18:45