14. Týdny plynnou

10. červenec 2012 | 15.01 |

Vztah se spolužačkou (odteď jí budu říkat J, protože doufám, že o ní budu psát i nadále :) ) pokračuje ve stejném rytmu. Vídáme se i během týdne, dokonce už tak nevymetáme hospody jako předtím. Můžou za to částečně finance a částečně to, že se "dokážeme bavit i bez alkoholu" :-D

Zrovna onehdá jsme se jen tak procházeli a povídali si, bylo to fajn. Je docela zajímavý člověk, má za sebou pár hořkých příhod, ale to asi každý. Přijde mi docela citlivá, ale zase ne přecitlivělá, což je dobře.

Jen má hrozný komplexy z toho, jak vypadá, což je škoda. To mi na holkách vždycky vadilo, že tohle moc řeší a ona vypadá, že to řeší hrozně. Hm, teď už mi nejde moc přes pusu o ní říct, že je tlustá... ale obávám se, že je. Ale zase ne tak hrozně. Např. když se na ni člověk podívá zezadu, má prostě křivku jako holka (přesýpací hodiny). Není to takováta šílená koule. Navíc má moc hezkou tvář a samozřejmě velká prsa, což je bonus :)

Každopádně teď řešíme jiný "problém" – nemáme se kde scházet. Já bydlím v bytě s našima, ona s mámou a její přítelem. Navíc ani jeden z nás se nežene do představování rodičům. Rádi bysme byli spolu, ale ne za takovou cenu :)

Přemýšlel jsem o nějakém motelu nebo tak, ale to mi přijde děsně pod úroveň nás obou. Nejde nám jen o sex, ale prostě o to být spolu a nemuset zevlit venku jak děcka. Naštěstí je teplo, když už nic.

Škoda taky, že nemáme moc společného času. Já pracuji, ona má brigádu a studuje. Ale tak zatím se vidíme.

Co se pocitů týče, nějak už to (snad) neřeším. Je mi s ní dobře, když jsme venku, držíme se za ruku, prostě pohoda. Určitě bych řekl, že spolu chodíme. Pro mě to znamená to, že jsme spolu jako pár, budeme se podporovat a budeme spolu. Nemám touhu lovit jiné holky, jsem takhle velice spokojený. Doufám, že ona taky.

Vyprávěla mi o svém "ex", což bylo zvláštní, protože mi nebylo moc příjemné o něm poslouchat. Chodili spolu pár měsíců a ke konci jí začal vyčítat právě tu nadváhu, proto je z toho možná tak špatná. Říkala, že se snaží občas zhubnout, ale když nejsou výsledky, tak ji to přestane bavit. Což chápu. Na druhou stranu si říkám, že by byla mnohem spokojenější, kdyby měla ráda sama sebe.

Je to klišé, ale je to pravda. I já sám jsem to zjistil – že člověk musí mít sebevědomí a trošku si stát sám za sebou. Jinak to nemá cenu.

J mi i řekla, že ji nutil i do něčeho, do čeho se jí nechtělo, ale neřekla mi co. Tak možná proto jí pak nadával, když nedostal to, co chtěl – což by mě zajímalo, co chtěl, protože J je v posteli docela divoká :)

Inu, hezky jsme si povídali, hodně otevřeně, bylo to super.

Když jsem to nakousl, tak musím říct, že je J pořád dost nadržená. Líbí se mi to, zvyšuje mi to ego :) Jak jsme byli venku, tak jsme si sedli na lavičku v lese a líbali se. Nevím, jestli je to normální, ale i když se líbeme, tak mě to vzrušuje. A ona si toho všimla a hned se mi snažila dostat do kalhot, což bylo dost rajcovní.

Bohužel bylo dost světla a sem tam prošel pejskař, proběhl běžec, prosvištělo dítě na kole...

Přišlo mi to jako zajímavý kontrast mezi tou důvěrnou konverzací a sexuální touhou. Je dobré vědět, že to může jít ruku v ruce. Je to moc príma tohle zažívat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře