16. Ex-Bojfrend na Facebooku

15. srpen 2012 | 14.41 |Už pár týdnů/měsíců chodím s dívkou J, která má mnoho kvalit a považuji ji ja nejlepší osobu, s jakou jsem se kdy setkal.

Ovšem ne každý se zalíbí všem a to platí (paradoxně) i o jejím bývalém klukovi. Chodila s ním docela dlouho a ačkoli o něm neslyším rád, tak mi o něm vyprávěla. Při některých historkách se mi otevírala kudla v kapse, při jiných jsem žárlil a u některých jsem nechápal, jak s ním mohla chodit.

Asi to nebyl zezačátku idiot, ale pak jí začal docela buzerovat a asi nejvíc ji mrzelo, když jí nadával, že je tlustá. Což asi je, ale mně se líbí, tak co. Blbý je, že tenhle klučina se rozhodl, že se vrátí do jejího života (není to tak dlouho, co se rozešli) a začal jí psát přes fb.

Prakticky hned mi o tom řekla, což jsem ocenil, ale stejně to ve mně hlodalo. Tak jsem jednou zneužil její důvěřivosti a mrknul se na její účet - byli jsme totiž u ní doma a ona odběhla pro zmrzlinu :) Já byl příliš vyčerpán z určitých aktivit :-D No ale abych to nezakecal, měla aktivní fb, tak jsem se mrknul do historií zpráv a rozbušilo se mi srdce a stáhl se mi žaludek.

Z jeho strany to bylo samé "jsi hrozně hezká, na těch fotkách ti to děsně sluší, stýská se mi" a bla bla a z její to byla zahrádka smajlíků ve stylo "ale nech toho, vždyť víš, že někoho mám a bla bla". A pak jí začal psát, jak by jí to dělal a "pamatuješ, jak tenkrát v autě se ti to líbilo" a bla bla. V tu chvíli se ve mně vystřídaly všechny ty pocity, o kterých jsem psal výše. Úplně jsem běsnil, měl jsem sto chutí ten notebook rozmlátit a pak... napsal. Takový ten debilní tupý zvuk lupnutí FB zprávy.
A ta jeho debilní fotka a ten jeho xicht a "ahoj, co děláš?"
úplně se mi rozklepaly ruce vztekem a chtěl jsem napsat "píchám se svým klukem", ale nakonec jsem notebook zaklapl.

Trvalo ještě pár minut, než se J vrátila, takže jsem se stihl trošku uklidnit, ale i tak se ptala co mi je.

O ničem jsem jí neřekl a teď, když se o něm zmíní, mám špatnej pocit. Jsem si 100% jistý, že je se mnou šťastná apod., ale známe tyhle starý lásky. Mně, kdyby se přede dveřma objevila V, tak to se mnou zamává, ne že ne.

Tak nevím. Říct jí to, neříct, zeptat se... :/

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 16. Ex-Bojfrend na Facebooku sayonara®pise.cz 16. 08. 2012 - 11:28
RE(2x): 16. Ex-Bojfrend na Facebooku mujzivot 16. 08. 2012 - 11:57