3. (nejen) Letní láska

19. duben 2012 | 17.32 |

Vyprávěl jsem o prvním sexu i o první zamilovanosti.

Následující vyprávění rozdělím asi na více části a pojmenuji i hlavní aktérku.

Myslím, že první písmeno bude stačit. Jmenovala se V. Když si na ni vzpomenu, vybaví se mi, jak stojí ve stanu mezi rozvěšeným oblečením, má mokré dlouhé blonďaté vlasy a svléká si mokré triko a džíny a věší je k dalšímu oblečení na šňůře. Měla červenou podprsenku a žluté kalhotky. Tenkrát mi bylo šestnáct.

Panic.

Nepolíbený.

Ale vraťme se zpátky, ještě na základní školu. Skončila devítka a já se musel nějak dostat ze zamilovanosti, kterou jsem obdařoval svoji spolužačku. Léto pomohlo. Dva měsíce táborů, babiček a hraní na počítači.

A V. Moje velká láska. Vídal jsem ji ve škole a na kroužcích, ale během léta mezi devítkou a střední jsem V skutečně poznal.

Bylo mi patnácti a jí čtrnáct. Byla chytrá a hezká, mezi ostatními dívkami vyčnívala svou komplikovaností a upřímností. Nefintila se, nepitvořila... chovala se úplně normálně.

Dnes už se mi nelíbí, ale tenkrát bych pro ni byl ochoten udělat snad cokoli. Ono léto jsem s V trávil hodně času a tak mé myšlenky uneslo léto k voňavým loukám.

V byla fajn. Holka do nepohody. Přišla mi půvabná a jednoduše skvělá.

Tábor skončil příliš rychle a já se vrátil do šedi každodennosti. Nová škola, noví spolužáci. V jsem viděl maximálně tak jednou za měsíc. Postupem času jsem zjišťoval, že chodit s ní ven (na kafe, do kina) mě naplňuje štěstím a touhou. A bylo to zase tady. Můj pseudokamarádský vztah s holkou.

Zajímavých historek s ní bylo hned několik, a obávám se, že ne všechny si vybavím. Ale můžu to zkusit chronologicky.

Co mě na ní fascinovalo, byla skutečnost, že za sebe nenechala zaplatit. A když, tak mi opakovaně děkovala a říkala, že to nebylo nutný. Asi už mi chtěla tenkrát naznačit, že investice do ní je zcela zbytečná, protože se mnou chodit nikdy nebude. Kdo ví.

Tak či tak jsme se vídali, a ačkoli to byl neskutečně dlouhý rok, utekl velice rychle. A přišel tábor. Těšil jsem se na ni jako malý kluk.

Bylo mi 16. Vlastně jsem byl malý kluk.

A ona byla malá holka.

A přesto se přede mnou svlékla v tom stanu a já tak mohl spatřit její červenou podprsenku a žluté kalhotky.

Ale o tom až příště :)


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře